VÝROBA ŠPERKŮ NA ZAKÁZKU

Někdy se stane, že se nám líbí nějaký šperk, ale raději bychom ho chtěli v jiné barvě nebo jiném tvaru, zkrátka více nám na míru. Nebo bychom chtěli tyto náušnice pro sebe a podobné pro kamarádku, ale ke koupi jsou pouze jedny jediné. Anebo máme konkrétní představu o šperku pro nás či blízké a rádi bychom si jej nechali vyrobit. Znáte to? Já ano a tak jsem se rozhodla pro ty z vás, kteří se ocitnou ve stejné situaci, nabídnout výrobu šperků na zakázku.

Šperky vyrábím ze skla, skleněných barevných střípků či ze střepů skleněných lahví. Často pracuji s recyklací skla, kdy právě odpadové střípky využívám k tvorbě něčeho nového a tak vznikají zajímavé šperky se svými tajemnými mikrosvěty. Ráda ponechávám nepravidelnosti, ale pokud by jste si přáli symetrický tvar, není problém ho vytvořit. Sklo může být minimalisticky doplněno kovovým kroužkem nebo více zdobeno. K ozdobení používám cín, který lehce patinuji a leštím. Veškeré komponenty jako jsou náušnicové háčky, řetízky či obruče u náramků jsou z antialergenní nerez ocele.

Mohu pro vás vyrobit náušnice, přívěsky, prsteny, náramky, brože nebo i sety, které budou krásně sladěny dohromady.

Máte například oblíbené šaty a přejete si k nim šperk v podobných barvách nebo by jste chtěli zvláštní šperk pro jedinečnou událost? Ráda vám jej vytvořím.

Zakázku se snažím splnit co nejdříve, většinou do 10 dnů, ale samozřejmě záleží také na složitosti či počtu šperků. Cena je stejná jako u šperků, které mám v nabídce. Opět záleží na složitosti samotného výrobku, ale vždy se na všem spolu domluvíme dopředu, aby jste měli jasnou představu a bylo vše k vaší spokojenosti.

Pokud máte nějaké přání, neváhejte mi napsat přes tento kontaktní formulář a jistě se spolu domluvíme. Miluji výzvy a pokud to bude v mých silách, moc ráda pro vás šperky vyrobím. Zuzana

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zde se můžete inspirovat některými již prodanými šperky.

 

 

 

 

 

zakázka2  

 

        zakázka3

 

 

 

 

 

zakázka4    

 

       zakázka5

 

zakázka7   

 

        zakázka6