VÝROBA ŠPERKŮ NA PŘÁNÍ

Někdy se stane, že se nám líbí nějaký šperk, ale raději bychom ho chtěli v jiné barvě nebo jiném tvaru. Nebo bychom chtěli tyto náušnice pro sebe a podobné pro kamarádku, ale ke koupi jsou pouze jedny jediné. Anebo máme konkrétní představu o šperku pro nás či blízké a rádi bychom si jej nechali vyrobit. Znáte to? Já ano a tak jsem se rozhodla pro ty z vás, kteří se ocitnou ve stejné situaci, nabídnout výrobu šperků na zakázku.

Šperky vyrábím ze skla, skleněných barevných střípků či ze střepů skleněných lahví. Často pracuji s recyklací skla, kdy právě odpadové střípky využívám k tvorbě něčeho nového a tak vznikají zajímavé šperky se svými tajemnými mikrosvěty. Ráda ponechávám nepravidelnosti, ale pokud by jste si přáli symetrický tvar, není problém ho vytvořit. Sklo může být minimalisticky doplněno kovovým kroužkem nebo více zdobeno. K ozdobení používám cín, který lehce patinuji a leštím. Veškeré komponenty jako jsou náušnicové háčky, řetízky či obruče u náramků jsou z antialergenní nerez ocele.

Mohu pro vás vyrobit náušnice, přívěsky, prsteny, náramky, brože nebo i sety, které budou krásně sladěny dohromady.

Máte například oblíbené šaty a přejete si k nim šperk v podobných barvách nebo by jste chtěli zvláštní šperk pro jedinečnou událost? Ráda vám jej vytvořím.

Zakázku se snažím splnit co nejdříve, většinou do deseti dnů, ale samozřejmě záleží také na složitosti či počtu šperků. Cena je stejná jako u šperků, které mám v nabídce. Opět záleží na složitosti samotného výrobku, ale vždy se na všem spolu domluvíme dopředu, aby jste měli jasnou představu a bylo vše k vaší spokojenosti.

Pokud máte nějaké přání, neváhejte mi napsat na e-mail: info@zuzum.cz nebo přes kontaktní formulář a jistě se spolu domluvíme. Miluji výzvy a pokud to bude v mých silách, moc ráda pro vás šperky vyrobím.

Zde se můžete inspirovat některými již prodanými šperky

zakázka2           zakázka3

 

zakázka5           zakázka7

 

zakázka9           zakázka6

 

Připravila jsem pro vás také skleněný přívěsek s osobními iniciály, který můžete rovnou zakoupit. Stačí vybrat barvu skla a připsat do poznámky k objednávce, jaké iniciály by jste si přáli. Váš přívěsek bude do deseti dnů vyroben.

Nebo si můžete vybrat náušnice v barevné kombinaci či tvaru, jaký se vám líbí a hned si je objednat. Do deseti dnů od objednání budou pro vás náušnice hotové.

 

Cena

510570
1510570

Značky

Položek k zobrazení: 2
Přívěsek ze skla s iniciály
Přívěsek ze skla s iniciály
510 Kč

Skladem  (1 ks)
Kód: 6501/1
Náušnice ze skla dle vašeho výběru Kód: 6528/1
2 položek celkem