Autorský přívěsek vyroben spékáním skla s tajemstvím uvnitř. Zdobeno cínováním, lehce patinováno a leštěno. Zavěšeno na řetízku z antialergenní nerez oceli o délce 46 cm. Velikost přívěsku je 3, 5 cm.
Šperk je ručně vytvořen a je jedinečným, neopakovatelným originálem.

Jemný, autorský set z lehounce nazelenalého skla s kouskem modré, který je něžnou a zajímavou ozdobou pro každý den i pro zvláštní příležitost. Sklo nádherně září na slunci. Háčky jsou z antialergenní nerez ocele a jsou uzavíratelné. Přívěsek je zavěšen také na řetízku z antialergenní nerez ocele.

Elegantní set v černé barvě s jemným odleskem. Průzračné střípky dodávají šperkům nádech tajemnosti a jemnosti.

Jemný set z čirého skla plný krásných bublinek. Šperky vynikají na světle a jsou vhodnou ozdobou do letních dnů.

Elegantní, výrazný set v barvě rudé s jemným odleskem. Doplněno průzračnými střípky.

Něžný, průzračný set v jemně fialkové barvě s jemnými odlesky. Nádherně září na slunci a je nepřehlédnutelnou ozdobou. Háčky i řetízek jsou z antialergenní nerez ocele. Set je vhodný na slavnostní příležitost, ale i ke každodennímu nošení.
Jelikož jde o 100% ruční práci, je každý kousek vždy trošičku jiný a tím je jediným originálem. Pokud šperk právě vyrábím, bude dodán do týdne od objednání.

Krásný, elegantní set se svým tajemným mikrosvětem uvnitř. Vhodný na společenskou událost, kde bude nepřehlédnutelnou ozdobou. Sklo moc pěkně vyniká na světle.

Krásný, jemný set ve světle pistáciové barvě s drobnými střípky. Vhodné na zvlaštní událost, ale i na každodenní nošení.

Něžný set se svým mikrosvětem uvnitř s jemnými bublinkami. Nádherně září na slunci a je nepřehlédnutelnou ozdobou. Háčky i řetízek jsou z antialergenní nerez ocele. Set je vhodný na slavnostní příležitost, ale i ke každodennímu nošení.
Jelikož jde o 100% ruční práci, je každý kousek vždy trošičku jiný a tím je jediným originálem. Pokud šperk právě vyrábím, bude dodán do týdne od objednání.