Kód: 6534 | Značka: Zuzum

Náušnice ze skla - Cesty Eluso

570 Kč
Skladem (1 ks)

Nevšední náušnice z čirého skla, v kterém je ukryto pravé stříbro. Zdobeno cínováním. Doplněno puzetovým zapínáním z antialergenní nerez ocele. Náušnice jsou lehké a jsou nepřehlédnutelnou ozdobou.

Jelikož jde o 100% ruční práci, je každý kousek vždy trošičku jiný a tím je jediným originálem. Pokud šperk právě vyrábím, bude dodán do týdne od objednání.

 

Kategorie: Náušnice cesty klikaté
Materiál: sklo, nerez ocel, cín, stříbro
Barva: stříbrná

Náušnice jsou vyrobeny spékáním a broušením skla. Poté je sklo dozdobeno cínováním a doplněno cínovaným, tepaným drátkem. Vše pak lehce patinuji a leštím.

Zapínání je puzetové z antialergenní nerez ocele.

Délka náušnic je 2, 5 cm.

Aby vám šperk vydržel stále krásný, je dobré cín občas přeleštit bavlněným hadříkem či vatičkou na čištění stříbra.

Náušnice jsou ručně vyrobeny a tím jsou jedinečným originálem.

 

Pokud by se Vám náhodou se šperkem něco stalo, kdykoliv vám jej zdarma ráda opravím.

Šperk můžete vrátit bez udání důvodů do jednoho měsíce od učinění objednávky se zárukou vrácení peněz.